Miejska Biblioteka Publiczna

w Józefowie

book
bookbook

Miód na serce

Autor: Świętek, Edyta
Kiedy zdesperowana singielka postanawia zmienić swój stan cywilny, znajdujący się w zasięgu jej wzroku samotny mężczyzna ma nikłe szanse na pozostanie kawalerem. Nie inaczej jest w przypadku Cioputka, który staje się obiektem zainteresowania Agnieszki. Kobieta skutecznie realizuje zamierzenia, doprowadzając swego wybranka przed stopnie ołtarza. Na skutek niefortunnego splotu zdarzeń ten nieporadny mężczyzna zostaje sam z

półroczną córką Iwonką. Natchodzi czas na to, aby w końcu dorosnąć i zatroszczyć się o maleństwo. Sześć lat pózniej Ciaputek nadal jest samotnym ojcem, ale z pomocą mamusi, niani i wujaszka Google świetnie sobie radzi z opieką nad dziewczynką. Sęk w tym, że obydwoje odczuwają samotność i brakuje im w domu kobiety: matki dla dziecka i żony dla mężczyzny. Rezolutna Iwonka postanawia ożenić swojego "tatulka-Ciaputka". Ma już nawet upatrzoną kandydatkę na "panią Ciaputkową". Co z tego wyniknie?

Zobacz pełny opis
Odpowiedzialność:Edyta Świętek.
Hasła:Powieść polska - 21 w.
Adres wydawniczy:Zakrzewo : Wydawnictwo "Replika", 2016.
Opis fizyczny:318,[1] s. ; 20 cm.
Skocz do:Inne pozycje tego autora w zbiorach biblioteki
Dodaj recenzje, komentarz

Sprawdź dostępność, zarezerwuj (zamów):

(kliknij w nazwę placówki - więcej informacji)

Filia Michalin
ul. Słoneczna

Sygnatura: 821-3 pol.
Numer inw.: 40764
Dostępność: można wypożyczyć na 30 dni

schowek


Inne pozycje tego autora w zbiorach biblioteki:

bookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookNowości z działu Obyczajowa:

bookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbook


Dodaj komentarz do pozycji:

Swoją opinię można wyrazić po uprzednim zalogowaniu.