Miejska Biblioteka Publiczna

w Józefowie

book
bookbook

Świąteczna randka [Film]

Tyt. oryg.: "Christmas wedding date [film] ".




Po dziesięciu latach nieobecności Rebecca wraca do rodzinnego miasteczka na ślub przyjaciółki z liceum. Powracają wspomnienia, na nowo odżywają stare animozje, budzą się dawno uśpione uczucia. Rebecca jest szczęśliwa, że ta wizyta potrwa tylko jeden dzień - a potem będzie mogła wrócić do swojego wielkomiejskiego życia. Jednak kiedy budzi się następnego ranka z radosną myślą o

wyjeździe - okazuje się, że dziś jest. wczoraj. Czas się zapętlił - dziewczyna musi przeżyć ten sam dzień jeszcze i jeszcze raz. Początkowo jest wściekła, potem znudzona - ale z czasem zaczyna dostrzegać możliwości płynące z kolejnych darowanych jej "powtórek". Ma czas, żeby odbudować więzi z matką, o której przez ostatnie lata właściwie zapomniała. Uczy się odpoczywać i akceptować rzeczy, na które nie ma wpływu. Przygląda się swojej miłości z lat szkolnych - która być może wcale nie należy do przeszłości.

Zobacz pełny opis
Odpowiedzialność:reż. Fred Olen Ray ; scen. Peter Sullivan, Fred Olen Ray.
Hasła:Dokumenty audiowizualne
Film amerykański
Film fabularny
Komedia romantyczna (film)
Adres wydawniczy:Warszawa : Monolith Films, [2013].
Nośnik:1 dysk optyczny (83 min) :
Uwagi:Oryg. film wyprodukowano w 2012 r. Na etykiecie płyty, pudełku i obwolucie cop. 2012 Hybrid. Data wyd. wg: http://www.monolith.com.pl/. Ścieżka dźwiękowa w jęz. ang., pol. (lektor), napisy pol.
Forma gatunek:Filmy i seriale.
Wykonawcy:Marla Sokoloff, Chris Carmack, Catherine Hicks [et al.].
Wymagania systemowe:DVD.
Twórcy, wykonawcy:Zdj. Theo Angell ; muz. Jamie Dunlap, Matthew Janszen.

Angell, Theo. (1962- ). Zdj.

Carmack, Chris. (1980- ). Wyk.

Dunlap, Jamie. (1960- ). Kompoz.

Hicks, Catherine. (1951- ). Wyk.

Janszen, Matthew. Kompoz.

Ray, Fred Olen. (1954- ). Reż.

Sokoloff, Marla. (1980- ). Wyk.

Sullivan, Peter. (1976- ) Scen.

Skocz do:Dodaj recenzje, komentarz

Sprawdź dostępność, zarezerwuj (zamów):

(kliknij w nazwę placówki - więcej informacji)

Biblioteka Gł.
ul. Skłodowskiej - Curie 5/7

Sygnatura: F.5554
Numer inw.: 5554
Dostępność: można wypożyczyć na 30 dni

schowek

Dodaj komentarz do pozycji:

Swoją opinię można wyrazić po uprzednim zalogowaniu.