Miejska Biblioteka Publiczna

w Józefowie

book
book

Piraci 7 mórz

Autor: Nevs`kij, Oleksandr.
Plądrowanie, stare mapy, przerażające przerośnięte krakeny (one także lubią rum!), nowe porty i wyspiarze oferujący odprawienie mrocznych rytuałów, ale przedewszystkim przeładowane złotem i towarami statki nieprzyzwoicie bogatych kupców. To wszystko czeka na wyciągnięcie ręki - na Ciebie i Twoich kamratów.7 mórz jest tak rozległym obszarem, że miejsca na łupieżcze wyprawy starczy dla każdego, ale

nie przeszkadza wam to jednak lekko się podszczypywać - czasem statki kolegi po fachu wpadną w wir, którego nie było na mapach, czasem niespodziewany szkwał przewróci kilka z nich lub z niewiadomych przyczyn w ładowni skwaśnieje rum.Ot drobne niewygody w wyścigu o miano najlepszego pirata, mogą jednak zadecydować o zwycięstwie. Pamiętajcie o tym i wypijcie moje zdrowie - mam nadzieję, że moje opowieści przyniosą wam korzyść!- Rudobrody Flick, emerytowany kapitan statku "Huragan łez"Piraci 7 Mórz to innowacyjna, szybka gra planszowa, w której każdy gracz zostaje kapitanem pirackiej floty, a jego zamiarem, jak to u Piratów bywa, będzie wzbogacenie się niskim kosztem i nakładem pracy wyrywając towar z ładowni kupieckich karawel.Z początkiem każdego dnia przygody będziecie decydować ze wsparcia jakiej postaci zamierzacie skorzystać.

Zobacz pełny opis
Odpowiedzialność:Alexander Newskiy, Oleg Sidorenko ; ilustracje: Denys "CreativeD" Martynets, Leonid "deburger" Androschuk, Pavel "Cynic" Romanov, Dmytro "Trollenko" Kryvonis ; tłumaczenie: Monika Żabicka.
Hasła:Gry i zabawy umysłowe
Gry planszowe
Adres wydawniczy:Gdańsk : IGames ; Rebel, © 2017.
Wydanie:Druga edycja.
Zawartość
pudełka:
Pudełko z zawartością: plansza & plansza pomocnicza, 28 kart postaci & 31 kart przygód, 60 kart łupów, 6 żetonów czaszek, 2*6 żetonów rytuałów, 4 żetony korsarzy, 4 żetony 40/80 skrzyń,30 znaczników yin-yang, tekturowa linijka & plansza przygód, 4 znaczniki punktacji &1 znacznik pierwszego gracza i 1 znacznik ostatniej rundy, 44 kości. Instrukcja
Uwagi:Opis według pudełka i instrukcji. Nazwy ilustratora i tłumacza według instrukcji. Wiek 9+, liczba graczy 2-4, czas gry 60 min. Język polski.
Forma gatunek:Obiekty trójwymiarowe. Gry i zabawki.
Dziedzina:Hobby i czas wolny
Twórcy:Androšuk, Leonid. Ilustrator

Kryvonos, Dmitro. (1980- ). Ilustrator

Martynets, Denis. Ilustrator

Romanov, Pavel. (1980- ). Ilustrator

Sidorenko, Oleg. Autor

Żabicka, Monika. Tłumacz

Skocz do:Dodaj recenzje, komentarz

Sprawdź dostępność, zarezerwuj (zamów):

(kliknij w nazwę placówki - więcej informacji)

Biblioteka Gł.
ul. Skłodowskiej - Curie 5/7

Sygnatura: G.84
Numer inw.: 84
Dostępność: można wypożyczyć na 30 dni

schowek

Dodaj komentarz do pozycji:

Swoją opinię można wyrazić po uprzednim zalogowaniu.