Miejska Biblioteka Publiczna

w Józefowie

book
book

Drzewo wspomnień [Książka mówiona]

Autor: Lewandowska, Magdalena.
Źle się dzieje w Daborze. Pozbawione przywództwa Witii i nękane atakami potężnego cesarstwa Hemaru państwo chyli się ku upadkowi. Okradany przez urzędników skarbiec świeci pustkami. Po wielu latach wojny brakuje wiary w to, że nierówna walka z cesarstwem ma jakikolwiek sens.W desperackiej próbie ocalenia Daboru na nową przywódczynię wybrana zostaje Saja - dwunastoletnia wnuczka ostatniej Witii. Z pomocą woja Mira, wilka Skry,

zielarek, sieci daborskich agentek i wtrącających się we wszystko duchów przodkiń młoda Witia musi wypełnić swoją pierwszą misję - zatrzymać nieuchronną inwazję Żeglarzy z wysp Trogen, bezwzględnych piratów sprzymierzonych z cesarstwem.Pełna słowiańskiej magii opowieść o dojrzewaniu i kształtowaniu charakteru, o mocy, jaką niesie wierność tradycji.Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Zobacz pełny opis
Odpowiedzialność:Magdalena Lewandowska, Małgorzata Lewandowska.
Seria:Witia / Magdalena Lewandowska : 1
Hasła:Saja (postać fikcyjna)
Słowianie
Rozbój
Magia
Inwazja piratów
Tradycja
Duchy
Dabór (kraina fikcyjna)
Hemar (kraina fikcyjna)
Powieść
Legendy i podania
Powieść fantastyczna
Książka mówiona
Dokumenty dźwiękowe
Adres wydawniczy:[Bydgoszcz] : Heraclon International - Storybox.pl ; we współpracy z Genius Creations, [2019].
Gatunek:Źle się dzieje w Daborze. Pozbawione przywództwa Witii i nękane atakami potężnego cesarstwa Hemaru państwo chyli się ku upadkowi. Okradany przez urzędników skarbiec świeci pustkami. Po wielu latach wojny brakuje wiary w to, że nierówna walka z cesarstwem ma jakikolwiek sens. W desperackiej próbie ocalenia Daboru na nową przywódczynię wybrana zostaje Saja – dwunastoletnia wnuczka ostatniej Witii. Z pomocą woja Mira, wilka Skry, zielarek, sieci daborskich agentek i wtrącających się we wszystko duchów przodkiń młoda Witia musi wypełnić swoją pierwszą misję – zatrzymać nieuchronną inwazję Żeglarzy z wysp Trogen, bezwzględnych piratów sprzymierzonych z cesarstwem. Pełna słowiańskiej magii opowieść o dojrzewaniu i kształtowaniu charakteru, o mocy, jaką niesie wierność tradycji.
Nośnik:1 płyta (CD-MP3) (15 godz. 24 min) :
Uwagi:Rok wydania wg: legolas.pl, abcksiegarnia.pl, ateneum.net.pl.
Forma gatunek:Audiobooki. Proza.
Wykonawcy:Czyta Małgorzata Gołota.
Adnotacja:Źle się dzieje w Daborze. Pozbawione przywództwa Witii i nękane atakami potężnego cesarstwa Hemaru państwo chyli się ku upadkowi. Okradany przez urzędników skarbiec świeci pustkami. Po wielu latach wojny brakuje wiary w to, że nierówna walka z cesarstwem ma jakikolwiek sens. W desperackiej próbie ocalenia Daboru na nową przywódczynię wybrana zostaje Saja – dwunastoletnia wnuczka ostatniej Witii. Z pomocą woja Mira, wilka Skry, zielarek, sieci daborskich agentek i wtrącających się we wszystko duchów przodkiń młoda Witia musi wypełnić swoją pierwszą misję – zatrzymać nieuchronną inwazję Żeglarzy z wysp Trogen, bezwzględnych piratów sprzymierzonych z cesarstwem. Pełna słowiańskiej magii opowieść o dojrzewaniu i kształtowaniu charakteru, o mocy, jaką niesie wierność tradycji.
Twórcy:Gołota, Małgorzata. Wykonanie

Lewandowska, Małgorzata. Autor.
Ilustrator

Skocz do:Inne pozycje tego autora w zbiorach biblioteki
Dodaj recenzje, komentarz

Sprawdź dostępność, zarezerwuj (zamów):

(kliknij w nazwę placówki - więcej informacji)

Biblioteka Gł.
ul. Skłodowskiej - Curie 5/7

Sygnatura: K.IV
Numer inw.: 3601
Dostępność: można wypożyczyć na 30 dni

schowek


Inne wydania tej pozycji w zbiorach biblioteki:

bookInne pozycje tego autora w zbiorach biblioteki:

book


Dodaj komentarz do pozycji:

Swoją opinię można wyrazić po uprzednim zalogowaniu.