Miejska Biblioteka Publiczna

w Józefowie

book
book

Uprowadzenie

Tyt. oryg.: "Theodore Boone : the abduction".

Autor: Grisham, John
Jego rodzice są prawnikami. Przyjaciele rodziców są prawnikami. Jego przyjaciele są prawnikami. Jego pies wabi się Sędzia, a on marzy, żeby zostać prawnikiem. Jego marzenie spełniło się szybciej niż to możliwe.
W pierwszej części nowej serii Johna Grishama Theodore Boone: Młody prawnik Theo został wciągnięty w sam środek sensacyjnego procesu o zabójstwo. Tym razem dramatyczne

wydarzenia rozgrywają się bliżej jego domu.

April, przyjaciółka Theo, zostaje uprowadzona. Theo wie coś, co mogłoby pomóc policji, lecz nie może tego zdradzić. Postanawia sam odnaleźć April. Ale musi użyć całej swojej prawniczej wiedzy (i paru prawniczych sztuczek wujka Ike`a, czarnej owcy rodu Boone`ów), żeby odkryć zaskakującą prawdę... i nie złamać prawa.

Uprowadzenie to klasyczny thriller prawniczy Grishama wypełniony akcją, suspensem i napięciem, z klasycznym Grishamowskim bohaterem... tylko młodszym. Theo to przenikliwy i bezkompromisowy pasjonat, który szanuje prawo, walczy o sprawiedliwość i który - jak Mitch McDeere z Firmy - zostaje postawiony w sytuacji pozornie bez wyjścia.

Zobacz pełny opis
Odpowiedzialność:John Grisham ; przekł. Maciej Nowak-Kreyer.
Seria:Theodore Boone / John Grisham : 2
Hasła:Powieść amerykańska - 21 w.
Adres wydawniczy:Warszawa : Wydawnictwo Amber, 2011.
Opis fizyczny:238, [1] s. ; 21 cm.
Skocz do:Inne pozycje tego autora w zbiorach biblioteki
Dodaj recenzje, komentarz

Sprawdź dostępność, zarezerwuj (zamów):

(kliknij w nazwę placówki - więcej informacji)

Biblioteka Gł.
ul. Skłodowskiej - Curie 5/7

Sygnatura: IV
Numer inw.: 49228
Pozycja wypożyczona

Wypożyczona przez: 006630
do dnia: 2024-08-02
schowekrezerwuj
więcejrezerwuj


Inne pozycje tego autora w zbiorach biblioteki:

bookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbook


Dodaj komentarz do pozycji:

Swoją opinię można wyrazić po uprzednim zalogowaniu.